• articulo-mercadolibre
  همه ما به موسیقی عشق میورزیم
  و ما حس دلپذیر این شور و شوق را در درون شما بیدار خواهیم کرد
 • Audio-studio
  هنگامی که واژگان در گفتار ناتوانند، این موسیقی است که سخن می گوید
  وظیفه ما اثبات این گفته برجسته از هانس کریستین اندرسن به شما است
 • home-audio-minnesota
  ما مانند دیگران نیستیم
  نگرش ما در زیر و بم بر پایه خوشنودی و پایه گذای یک رابطه بلند مدت با خریداران است.
  این یک قانون ساده (و شاید تکراری) است ولیکن پایبندی به آن دشوار میباشد
  و تعهد ما به این اصل است که ما را از دیگران متمایز کرده است.

ما قلباً بر این باوریم که موسیقی تجارت ما نیست بلکه عشق و شوق ماست.

درباره ما

تاریخچه و داستان ما (زیر و بم) به اوائل ده هفتاد خورشیدی برمی گردد، زمانیکه فرامرز رفیعی با بیست سال سن بر پایه تشویق دوستان تصمیم گرفت تا عشق و شوق خود به موسیقی و همچنین علاقه اش به سیستم های صوتی را به شکلی جدی و اقتصادی تر دنبال کند.
اولین قدم در زمانیکه او به مطالعه و فراگیری الکترونیک و الکترو اکوستیک نیز مشغول بود، با اجاره و راه اندازی یک فروشگاه در بازار قدیم میدان تجریش تهران برداشته شد. خیلی زود و با شگفتی، فروشگاه به جایی تبدیل گردید برای گردآمدن عاشقان موسیقی تا بتوانند به موسیقی گوش فرا داده و در مورد آن با هم تبادل نظر کنند و همچنین یک مکان مأخذ برای شیفتگان دستگاه های های- فای که مشتاقانه بدنبال دستگاه های درجه یک صوتی وارداتی پیش از اقلاب اسلامی مانند مک اینتاش، ریوُکس، تنبرگ، تورنس و...... بودند.
میانه های دهه هفتاد بود که امید کوچمشکی، دوست دوران نوجوانی به فرامرز رفیعی پیوست و پس از راه اندازی فروشگاه جدید در خیابان ونک تهران، نام زیر و بم را برای فروشگاه برگزیدند. از این زمان به بعد، تجارت زیر و بم هر سال شاهد رشد چشمگیری بود و بخش ویژه ای هم برای سیستم های صوتی حرفه ای و پروژه های صوتی در نظر گرفته شد. طراحی و صدابرداری اولین جشنواره موسیقی پاپ (پس از انقلاب اسلامی – بهمن 1377)، تجهیز و صدا برداری کنسرت های اولین نسل از خوانندگان و نوازندگان موسیقی پاپ، مشاوره و طراحی و اجرای بسیاری از پروژه های صوتی معتبر فقط بخش اندکی از این عملکرد میباشد.
سال 1378 فرامرز رفیعی با عنوان مدیر محصول به شرکت تازه تأسیس هارمن میدل ایست در کشور امارات متحده عربی پیوست و مسئولیت راه اندازی نمایشگاه و بخش پروژه و سپس خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی را برای مارکهای تجاری شرکت شامل: جی- بی- اب، اینفینیتی، هارمن کاردُن و غیره را در محدوده خاورمیانه بعهده گرفت و امید کوچمشکی مسئولیت زیر و بم را با همفکری با فرامرز رفیعی بعهده داشت.
چرخش بزرگ در سال 1383 با بازگشت فرامرز رفیعی و ثبت رسمی شرکت زیر و بم (سهامی خاص) بوقوع پیوست و خط مشی کاری شرکت به سمت واردات، فروش و خدمات پس از فروش دستگاههای صوتی که دارای بالاترین کیفیت در بازار جهانی میباشند تغییر کرد. از زمان تأسیس شرکت تا کنون، اگر چه زیر و بم شاهد تغییراتی بوده است ولیکن به تجارت خود با همان اشتیاق و عشق به موسیقی و تحت مدیریت فرامرز رفیعی ادامه میدهد.

محصولات

تماس با ما

شرکت زیروبم ندا - ارائه کننده محصولات حرفه ای صدا

پیغام شما با موفقیت ارسال گردید!