ایلاک
نوآوری، ساخت و کارآرایی برتر
برای ایلاک همه چیز از یکم سپتامبر 1926 و در شهر کیل آلمان آغاز گردید، زمانیکه شرکت الکترو اکوستیک با تمرکز برفن آوری آوا در زیر آب و پژوهش در مورد سیگنال های آوا در هوا و آب پایه گذاری گردید.
سال 1948، شیفتگی به آوا و شور به موسیقی در ایلاک ساخت نخستین محصول آنها را که گرامافون پی - دبلیو 1 بود به دنبال داشت و ایلاک با ساخت گرامافون و دستگاه های الکترونیک نوآورانه به رهبری صنعت رو به رشد صوتی ادامه داد. در ده های هفتاد و هشتاد میلادی هر کسی که به موسیقی عشق میورزید صاحب یک گرامافون با کیفیت بود ولیکن خوش شانسهای اندکی بودند که صاحب گرامافون ایلاک بودند، چیزی که پایه اصلی بهترین سیستم صوتی به حساب می آمد.
از سال 1984 ایلاک شروع به طراحی بلندگو نمود. پس از یک سال، توییترجدید تمام سویه 4پی آی با ترکیب دامنه صوتی گسترده و پوشش وسیع، حد کمال واقعی را برای صنعت سقف نهایی صنعت صوت (های – اند) به ارمغان آورد. این توییتر توجه تمامی شنوندگان را به خود جلب کرد و ایلاک را روانه و عضو گروهی از نخبه ترین سازندگان بلندگو کرد.
نوآوری های ایلاک همچنان ادامه داشت و در سال 1993 توییتر نواری چند لا (معروف به ریبون جت توییتر) را روانه بازار کرد. این توییتر با پاسخ فرکانسی گسترده ثابت کرد که بلندگویی که با پاسخ فرکانسی فرای محدوده شنوایی انسان، دارای صدای بهتری در تمامی محدوده شنوایی میباشد.
ایلاک از همان ابتدا خوشنامی و شهرتش را بر پایه فن آوری نو آورانه، کیفیت ساخت بی چون و چرا، طراحی برجسته اروپایی، ارزشمندی و صدای بی رقیب بدست آورده است.
www.elac.com
Dashboard